ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ

از ابتدا تا انتهای کار با شما هستیم...

ابتدا با برگزاری جلسات موردنیاز و ارائه مشاوره تخصصی با توجه به نیازهای شما و کسب کارتان، نقشه راه و برندسازی شما را تدوین می کنیم. سپس باتوجه به نیاز شما این مسیر را با هم طی می کنیم. در این مسیر از طراحی لوگو، اقلام تبلیغاتی، ست اداری و.. تا طراحی وب سایت را برای شما انجام می دهیم. این پایان راه نیست و ما همچنان برای تولید محتوا، مدیریت سایت، مدیریت شبکه های اجتماعی و… با شما همراه خواهیم بود.

طراحی سایت خود را به متخصص بسپارید

واحد طراحی وب سایت گروه مجیران

در حال حاضر داشتن وب سایت حرفه ای و استاندارد برای کسب و کارها یکی از مهمترین نیازها محسوب می‌شود. دارا بودن سایت باعث افزایش اعتبار و جذب مشتری بیشتر می‌شود. واحد طراحی و توسعه سایت مجیران با استفاده از دانش روز و با توجه به نیازهای شما، آماده ارائه خدمات به شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ و حتی اشخاص می باشد.

طراحی سایت
طراحی وب سایت خود را از ابتدا به متخصص این کار بسپارید تا متحمل هزینه های بیشتر و اتلاف وقت نشوید.
وب سایت شخصی
وب سایت شرکتی و صنعتی
وب سایت پزشکی
وب سایت فروشگاهی
وب سایت خبری

لوگو و هویت بصری، اعتبار شماست

واحد طراحی گرافیک گروه مجیران

از آنجا که هویت بصری یک برند نقش بسزایی در نمایش اعتبار، سابقه و حرفه ای بودن یک برند دارد؛ چنانچه می‌خواهید منحصر بفرد و حرفه ای دیده شوید، سفارش طراحی لوگوی خود را به آژانس دیجیتال مارکتینگ مجیران بسپارید.

مدیریت شبکه های اجتماعی

واحد تولید و مدیریت محتوای گروه مجیران

مدیریت صحیح پیج اینستاگرام لازمه هر کسب و کاری است. گروه مجیران با تولید محتوای مناسب و مدیریت صفحات شما در شبکه های اجتماعی به دیده شدن شما کمک فراوانی خواهد کرد. ما ادمین اینستاگرام را به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار می‌دهیم.